Figurica bambi

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

tema odprta - 11. mar 2012 18:47 | ogledi: 6.497 | odgovori: 2

Naši mali bejbi sem v adventne vrečke vložila plastično figurico Bambija, ki sem ga kupila v Kiku. Od 24 darilc, ki sem jih sicer skrbno izbrala, ji je bila ta najbolj všeč.

Očitno je bila še nekomu všeč in ga je spremila v nepovrat.

Imamo hude solze, iskanje pa ni obrodilo sadov.

Figurica je bila rjave barve, visoka cca 6 cm, oblečena je bila v nek velur, žamet ( v Muelerju imajo take zajčke in cibeke). Nič posebnega, poceni, nisem pa računala na tak efekt. Ker ni nekaj kvalitetnega, je mogoče v kaki zakotni prodajalni, zato vas lepo prosim, če mi pomagate obrisati solze naši punčki.

 

Prvenstveno naj bi bil Bambi tak, v sili pa bi bila mogoča kaka izvdenka. Jasno, da plačam stroške. In obljubim praktično nagrado.

F r i n a

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

11. mar 2012 19:29

Mogoče bi v Kiku vprašala, če ga lahko naročijo iz katere druge poslovalnice, ali da vsaj preverijo, če jo kje še imajo in jo greš sama iskat. Veliiiiiiiiiiiiko uspeha pri iskanju, in tolažbi, seveda!

peter

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

11. mar 2012 20:14

Ibiza, poskusila, brez smisla za poslovnost.

F r i n a

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti